09.05 17:45
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa - Radomiak
W najwyższej klasie rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce występuje osiemnaście drużyn klubowych. Rywalizacja odbywa się w trzydziestu czterech kolejkach.
09.05 20:00
110 Minuten
Liga+ Extra
Bartosz Gleń i Krzysztof Marciniak oraz zaproszeni goście podsumowują wszystkie najważniejsze wydarzenia kolejki PKO BP Ekstraklasy. W programie niebanalne tematy i rozmowy z bohaterami polskich stadionów.
09.05 21:50
70 Minuten
Ekstraklasa po godzinach
Prowadzący i zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Analizują mecze, a także w lekkim tonie przedstawiają rozmaite ciekawostki.
09.05 23:00
120 Minuten
Odprawa przedmeczowa: Zapowiedź 32. kolejki PKO BP Ekstrakl
W programie omówienie meczów najbliższej kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej mężczyzn w Polsce.
10.05 01:00
150 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Ruch Chorzów - Lech Poznań
10.05 03:30
95 Minuten
Liga+ Extra
10.05 11:30
120 Minuten
10.05 13:30
100 Minuten
Liga+ Extra
10.05 17:15
60 Minuten
Ekstrapaka: 31. kolejka
Autorzy przedstawiają skróty wszystkich meczów ostatniej kolejki PKO BP Ekstraklasy, w której występuje osiemnaście klubów. Widzowie mogą obejrzeć najciekawsze akcje, bramki i sytuacje kontrowersyjne.
10.05 18:15
115 Minuten
10.05 20:10
15 Minuten
Wstęp do meczu
10.05 20:25
125 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice - ŁKS Łódź
10.05 22:30
25 Minuten
Superpiątek
W programie zapowiedź drugiego piątkowego meczu najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej mężczyzn w Polsce, a po jego zakończeniu podsumowanie zmagań.
10.05 22:55
125 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Cracovia
11.05 01:00
30 Minuten
Superpiątek
11.05 01:30
25 Minuten
Autorzy programu zapowiadają najbliższy mecz rozgrywany przez kluby należące do elity piłki nożnej w Polsce. Przedstawiają składy i statystyki, przeprowadzają krótkie rozmowy z piłkarzami i trenerami.
11.05 01:55
140 Minuten
11.05 04:15
105 Minuten
Wysoki pressing
Michał Kołodziejczyk, Przemysław Rudzki i Daria Kabała-Malarz oraz zaproszeni do studia goście podsumowują wydarzenia tygodnie w świecie piłki nożnej. Rozmowy toczą się w lekkiej atmosferze.
11.05 08:30
120 Minuten
11.05 10:30
20 Minuten
11.05 10:50
135 Minuten
11.05 17:10
15 Minuten
11.05 17:25
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - PGE FKS St
11.05 19:40
15 Minuten
11.05 19:55
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok - Ko
11.05 22:10
15 Minuten
11.05 22:25
135 Minuten
Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Pogoń
12.05 00:40
80 Minuten
Liga+
Rafał Dębiński i Remigiusz Kula przedstawiają wydarzenia każdej kolejki piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy. W sprawozdaniach z meczów autorzy przekazują coś więcej niż suche relacje o liczbie strzelonych goli.
12.05 02:00
15 Minuten
12.05 02:15
135 Minuten
12.05 04:30
90 Minuten
Liga+
12.05 06:00
30 Minuten
12.05 06:30
120 Minuten
12.05 08:30
130 Minuten
12.05 10:40
80 Minuten
Liga+
12.05 12:00
90 Minuten
12.05 13:30
30 Minuten
Witaj w akademii: Korona Kielce
Autorzy pokazują, jak młodzi zawodnicy trenują w jednym z klubów PKO BP Ekstraklasy.